Днями співробітник Google Джон Мюллер нагадав, що добре оптимізований з технічної точки зору сайт не отримуватиме високі позиції в ранжируванні без хорошого контенту. Про це він заявив, відповідаючи на питання одного з вебмайстрів під час чергової Відеозустрічі Google Webmaster Central.

Зокрема, веб-майстер запитав, як він може поліпшити ранжування свого ресурсу. Він зазначив, що у сайту немає ніяких технічних проблем, і поцікавився, що ще можна зробити.

«Згідно з Search Console, на сайті немає ніяких помилок. Він швидко завантажується на мобільних пристроях і має відмінний UX. Я не знаю, що ще можна зробити, щоб поліпшити позиції ».

Мюллер відповів, що така ситуація може виникнути, якщо власник сайту так зосереджений на технічну сторону питання, що забуває про більш загальній картині. Відсутність технічних помилок недостатньо, щоб сайт високо ранжирувався. Щоб займати хороші позиції, вміст сайту має бути релевантним і корисним для користувачів.

Мюллер порадив вебмайстру подумати, які проблеми можуть бути у користувачів, і які питання вони можуть задавати, після чого – надати контент, який вирішує ці проблеми і відповідає на ці питання.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *