Google закрив коментарі в своєму офіційному блозі для вебмайстрів – Google Webmaster Central. Причиною цього стало те, що в більшості випадків коментарі були «нерелевантними і навіть спамние».

«За минулі роки ми прочитали тисячі коментарів до наших публікацій в блозі Google Webmaster Central. Іноді вони були надзвичайно вдумливими, іноді – змушували нас сміятися, але в більшості випадків вони не мали відношення до теми або ж були відвертим спамом. Якщо подумати, останнє є досить іронічним, з огляду на, що це блог Google для веб-майстрів », – йдеться в заяві компанії.

Відзначимо, що в 2005 році Google запустив атрибут nofollow, покликаний допомогти сайтам позбутися від спаму в коментарях, зробивши автоматичну розсилку коментарів нерентабельною.

Як показала практика, зі своїм завданням він не впорався. Присутність nofollow в посиланнях на активність спамерів практично не вплинуло. На сьогоднішній день вони продовжують публікувати спамние посилання в коментарях – навіть якщо це офіційний блог Google для веб-майстрів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *